top of page
kapı

Şirketimiz Hakkında

Mirka firmamız ARB HIRDAVAT KAPI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİN’İN tescilli markası olarak mutfak, çelik kapı ve oda kapısı sektöründe hizmet vermektedir.

Mirka en iyi malzemeleri bütçeniz dahilinde temin etmenizi sağlar. Kurulduğu yıldan itibaren müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmak için çalışıyoruz. Sizlerle açık fiyat politikamız ve kaliteli malzemelerimizle aksaklıkları ortadan kaldırarak güven ilişkisi ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

 

Firmamız üretmenin aynı zamanda sosyal bir sorumluluk olduğunun farkında olup; güvenli ve kaliteli ürünlerimiz ile faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Mutfak ve Kapı segmentinde hayal edebileceğiniz renk ve şık modellerimiz ile modern bir biçimde üretilen ürünlerimiz müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılamaktadır. Sektöre getirdiğimiz yenilikçi bakış açımız, ürünlerin sağlamlığı, kalitesi ve göz alıcı güvenli çelik kapılar ile rahatça uyumalarını sağlamaktadır.

Mirka müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kendini sürekli yenilemeyi, müşterisi için doğru, uygun ve sağlıklı çözümler üretebilmek için araştırmacı ve seçici olmayı kendisine ilke edinmiştir.

bottom of page